×
 • Showbiz
 • Show

  Krizë mes Majk dhe Nitës?

  Insajderi
  03 September 2023 - 15:00

  Kjo verë solli çiftin më të ri në shoubiz.

  Majk dhe Nita Krasniqi nisën një romancë të cilën thuajse e konfirmuan edhe vetë përmes disa postimeve pak mistike, pas javësh spekulimesh ku ata u shfaqën të pandarë nga njëri-tjetrin.

  Por, diçka me shumë gjasë ka ‘lëvizur’ në këtë raport, vetëm dy javë pasi u xhirua klipi i Majk me Nitën protagoniste.

  Krejt papritur, ata më nuk e ndjekin njëri-tjetrin duke ngritur dyshime për krizë apo ndarje në raportin e tyre.

  Për ta parë nëse bëhet fjalë për diçka përfundimtare apo lëvizje për zhurmë para këngës, do të na duhet të presim dhe pak ditë por sinjalet s’duket premtuese për një prej çifteve më të reja në botën e të famshmëve shqiptarë. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark