×
 • Lajme
 • Lajme

  Kryeministri kërkon ndihmë nga shoqëria civile

  Insajderi
  08 February 2016 - 21:18
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një ditë pas takimit që u zhvillua në Zyrën e Presidencës, kryeministri Isa Mustafa, ka vendosur që nesër të thërras në takim pjesëtar të shoqërisë civile dhe mediat.

  Sipas njoftimit të kryeministrisë, thuhet se Mustafa ka në agjendën e nesërme një takim me përfaqësues të medieve e të shoqërisë civile. Me ta do të diskutojë për zhvillimet aktuale në vend.

  “Kryeministri Isa Mustafa merr pjesë në tryezën e organizuar me përfaqësues të medieve dhe të shoqërisë civile, ku do të diskutohet për zhvillimet aktuale në vend”, thuhet në njoftim të Kryeministrisë.

  Takimi mbahet në Hotel Sirius, në Prishtinë, në orën 11:00.

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark