×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Kryeministri Kurti largohet nga Kuvendi

  Insajderi
  13 July 2023 - 14:10
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Pas ngjarjes jo të zakonshme që ndodhi në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, ku deputetët e pozitës dhe ata të opozitës janë rrahur mes vete, Kryeministri Kurti është parë para pak çastesh duke u larguar nga objekti i Kuvendit të Kosovës.

  Deri më tani, kryeministri i vendit, nuk është prononcuar për rrahjen që ndodhi në Kuvendin e Republikës së Kosovës, por i njëjti ka vendosur të largohet nga aty.

  Pamje:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark