×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Kryetari i Zveçanit shkarkon nënkryetaren e komunës

  Insajderi
  07 July 2023 - 15:40

  Kryetari i Zveçanit, Ilir Peci, ka shkarkuar nga detyra nënkryetaren e komunës, Sladjana Pantovic.

  Kështu ka njoftuar vetë kryetari përmes një postimi në “Facebook”.

  Sot kam vendosur që ta shkarkoj nga detyra nënkryetaren e komunës, zonjën Sladjana Pantovic. Ky vendim vjen si pasojë e mospërmbushjes së detyrave nga ana e saj, tejkalimit të kompetencave, si dhe mos punës në shërbim të të gjithë qytetarëve të komunës“, njoftoj ai.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark