×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Insajderi / Insajderi

  “Kur e kap sulmi une nuk ndalna tu kajtë, s’kam çfarë bëj”- rrëfehet Ajshe Bekaj nga Skënderaj

  Insajderi
  14 July 2023 - 18:52
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ajshe Bekaj nga komuna e Skënderajt jeton në kushte të rënda ekonomike.

  E njëjta kujdeset për fëmijët e bashkëshortit të saj të ndjerë.

  Të tre djemtë janë të sëmurë, më i vogli përballet me sëmundjen e epilepsisë.

  Në një intervistë për insajderin ajo ka rrëfyer jetën e saj dhe vështirësitë me të cilat përballet çdo ditë.

  Video intervista:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark