×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Kurti dhe Bislimi thërrasin konferencë për media

  Insajderi
  17 September 2023 - 15:29

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe zëvendësi i tij, Besnik Bislimi do të dalin së bashku nesër në një konferencë për media.

  Konferenca është caktuar të mbahet të orën 10:30 në ndërtesën e Qeverisë, siç njoftoi Zyra e Kryeministrit.

  Arsyeja e thirrjes së kësaj konference për shtyp nuk u bë e ditur, por është e para pas takimit të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq të enjten në Bruksel.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark