×
 • Showbiz
 • Show

  Ky aktor shumë i dashur për publikun shqiptar do jetë pjesë e filmit të Donald Veshajt dhe Bora Zemanit

  Insajderi
  29 August 2023 - 18:59

  Një nga projektet e reja kinematografike i cili pritet të jetë në kinematë tona në fund të këtij viti, është filmi “5 herë jo”.

  Bora Zemanin dhe Donald Veshaj kanë nisur xhirimet e nuk kanë munguar as fotot në rrjetet sociale. Por, përmes fotove që qarkulluan në rrjet, u aludua se një nga personazhet që do të jetë pjesë e kastit të aktorëve është këngëtarja Semi Jaupaj.

  Ndërkohë që ditën e sotme një tjetër emër ka qarkulluar!

  Sipas “Kryefjala”, aktori i mirënjohur i humorit, Agron Llakaj do të jetë pjesë e filmit. Sipas burimeve ai është parë në sheshxhirimin e filmit, pranë ambienteve të Top Channel. Ende nuk dihet roli që ai do të ketë.

  Ndërkohë, ne jemi në pritje të zbulimit të detajeve të tjera!

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark