23:53 - 18 Dhjetor 2022

Në emisionin sportiv “Favoriti i Botërorit” sot gjatë gjithë ditës u diskutua për turneun, në fokus finalen, dhe jo vetëm.

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, e ftuara në këtë emision, mes tjerash foli edhe për jetën personale.

Ajo e ka konfirmuar se është në një lidhje.

Mes tjerash, Leonora la të kuptohet se në vitin 2023 do të martohet.