×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  “Librat që janë trend në Tik Tok blehen më së shumti”

  Insajderi
  29 April 2023 - 16:49

  Tik Tok si platformë po pëlqehet pothuajse nga të gjitha moshat. Shumë produkte të cilat prezantohen në këtë rrjet, mëtojnë jo rrallë të bëhen trend për tu blerë.

  Insajderi ka realizuar një intervistë të shkurtër në ambientet e librarisë Dukagjini me studjuesin e letërsisë, Zgjim Sherifi.

  Ai tha se një ndër librat më të shitur ka qenë “It ends with us’, dhe krejt kjo për shkak të famës që libri kishte krijuar në Tik Tok.

  Ndërkaq në lidhje me interesimin ndaj librave, Sherifi tha se gjinia femërore dominon shumicën e kohës.

  Intervista e plotë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark