×
 • Showbiz
 • Show

  Linda Halimi: Çdo mëngjes i them vetes, me sa palë mend u futa në Big Brother

  Insajderi
  18 May 2024 - 19:12
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këngëtarja Linda Halimi në një intervistë ka folur hapur për qëndrimin në Big Brother VIP Kosova.

  “Burri dhe vajza ishin kënaqur, kishin shkuar në DisneyWorld, kishin shkuar në Zvicër te familja, dhe madje edhe në vende që unë s’kam shkuar me ta, ata kishin shkuar vet, dhe kishin kaluar shumë mirë shyqyr”, tregon Linda.

  Megjithatë, ndjesia e fajësisë paraqitet të jetë një luftë e brendshme për këngëtaren.

  “Por unë ende edhe sot, çdo mëngjes them ‘o Zot qysh pata mundësinë, me sa palë mend në kokë e kam lënë vajzën vet, nuk është e mundur’,” pohon ajo.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark