×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Luana Vjollca shfaqët joshëse duke lexuar libër

  Insajderi
  23 April 2024 - 17:24
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, së fundmi ka nisur t’i pëlqejë shumë librat.

  Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

  Ajo tha se kohëve të fundit po “vdes” të blejë libra nëpër aeroporte. “Kam zëvendësuar blerjen e make upeve me librat, dhe ndjehem shumë mirë për këtë”, ka shkruar Vjollca.

  Më poshtë postimi i saj:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark