×
 • Showbiz
 • Show

  Luana Vjollca ua uron Vitin e Ri duke ekspozuar të pasmet

  Insajderi
  31 December 2023 - 19:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Luana Vjollca këto festa po i pret më ndryshe se zakonisht.

  Fundviti po e gjenë atë në një vend me klimë tropikale.

  Pranë rrezeve të diellit dhe në plazhë, Luana bëri një urim.

  Mbishkrimin e urimit të Vitit të Ri ajo e vendosi tek të pasmet e saj

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark