×
 • Showbiz
 • Show

  Luana Vjollca vjen me foto provokuese: Ma boni hallall

  Insajderi
  02 January 2024 - 22:57
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Luana Vjollca është një nga figurat publike që postimet në rrjete sociale i ka të shumta.

  Së fundmi Luana postoi disa fotografi mjaftë provokative.

  Ajo është shfaqur me një fustan të hapur tek gjoksi dhe si aksesor ka vendosur kryqin në qafë.

  “Ma boni hallall e”, ka shkruar bukuroshja në postim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark