×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Mbrëmë u rrah një shtetas i Bullgarisë në Prishtinë dhe u bë për emergjencë- policia jep detaje

  Insajderi
  05 December 2023 - 22:20

  Një nënshtetas i Bullgarisë është rrahur në orët e vona të së hënës në Prishtinë.

  I dyshuari është dërguar në Emergjencën e QKUK-së, teksa rasti është cilësuar si lëndim i rëndë trupor. Këto i ka bërë të ditur zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

  “Mbrëmë nga Emergjenca e QKUK-së, rreth orës 23:20 kemi pranuar informatën për një person (shtetas të huaj) të lënduar. Policia në koordinim me prokurorinë ka nisur një hetim për zbardhjen e rastit, i cili është cilësuar lëndim i rëndë trupor”, i ka thënë Ahmeti Insajderit.

  Mediumi merr vesh se i dyshuari ka pasur nënshtetësi bullgare. /Insajderi.org/

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Kosovë
  25 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark