×
 • Showbiz
 • Show

  MC Kresha “nxehet” me DJ e tij: Donë me ma marr fytyrën

  Insajderi
  08 August 2023 - 09:25
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Mc Kresha është një ndër të paktët artistë, që kur bëhet fjalë për të kënduar “live”, nuk toleron askënd.

  Në një video që po qarkullon, Mc Kresha shihet të jetë nxehur keq me DJ e tij dhe shkak për këtë është bërë instrumentali i muzikës.

  Ti i ke fajet, pse unë i kam fajet,”, dëgjohet të thotë reperi teksa i drejtohet me zë të lartë DJ.

  “Deri tani kam qënë duke kënduar “live” dhe publiku do mendojë që kënga e fundit nuk ishte e tillë”.

  “A do t’ma marrësh fytyrën?!” shton më tej këngëtari.

  E duket se cdo gje ka përfunduar paqësisht pasi të dy e kanë marrë situatën me shaka, duke shkëmbyer batuta se Kreshën ende nuk e kanë lënë veshët por edhe nëse e lënë shkaku do jetë DJ.

  https://www.youtube.com/watch?v=X9Ju0VMoZMc

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark