×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Mercom Company, distributor i autorizuar për Kosovë i prodhuesit të mirënjohur botëror të Fasadave Ventiluese, Trespa®.

  Insajderi
  03 April 2024 - 14:23
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Trespa® International B.V., është një lider në inovacionin e materialeve të ndërtimtarisë, e specializuar në panelë cilësorë për Fasada Ventiluese.

  E themeluar në vitin 1960, Trespa® bashkëpunon globalisht me arkitektë, instalues dhe distributor për të zhvilluar zgjidhje inteligjente duke përdorur teknologji të avancuar të prodhimit.

  Me një fokus të veçant në cilësi dhe inovacion, pojektet e punuara nga Trespa® përveq që ofrojn pamje unike ato janë me kualitet dhe performancë të lartë për nevoja të ndryshme arkitekturore dhe shkencore.

  Trespa® është e bindur se suksesi varet nga cilësia, qoftë ajo në proceset e prodhimit, zhvillimit të produkteve apo shërbimit ndaj klientëve.

  Të gjitha produktet Trespa® prodhohen në Holandë, me një rrjet global të shitjeve që siguron afërsinë me tregjet dhe përdoruesit final në rajon.

  Për më shumë informata, mund të na vizitoni në zyret tona në Çagllavice apo na kontaktoni në 046 500 070 apo na ndiqni në rrjete sociale:

  https://www.facebook.com/mercomcompany, si dhe

  https://www.instagram.com/mercom_company/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark