×
 • Showbiz
 • Show

  Meritoni kërcënon Julin gjatë publicitetit: S’do më interesojë që jemi në Big Brother…

  Insajderi
  23 April 2024 - 23:39
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Debati mes Jul Dedës dhe Meriton Mjekiqit ka degraduar deri në kërcënime pas mbarimit të pjesës së parë të Prime. Meritoni i është drejtuar Julit duke i thënë se nëse ai vazhdon ta nënçmoj atij nuk do ti interesojë nëse jemi në Big Brother.

  Debati ka vijuar me tone të larta teksa i kanë kujtuar njëri-tjetrit të gjitha ofendimet e thëna gjatë Big Brother.

  Juli i është drejtuar Meritonit duke i thënë se nuk ja ka frikën teksa e ka pyetur pse i afrohet duke i ka kërkuar të qetësohet dhe mos të dal nga vetja pasi kjo është një lojë nervash

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark