×
 • Sport
 • Sport

  Merkato: Transferimi i Kane te Bayern vetëm çështje orësh – futbollisti arrin marrëveshje personale me kampionin e Gjermanisë

  Insajderi
  27 June 2023 - 17:20

  Bayern Munich dhe Harry Kane kanë arritur një marrëveshje në parim për transferimin e anglezit në “Allianz Arena” këtë verë.

  Babai dhe vëllau i Harry Kane zhvilluan negociatat me klubin gjerman, dhe tashmë pritet vetëm marrëveshja me Tottenham.

  Raportohet se gjermanët kanë dorëzuar një ofertë prej 70 milionë funte për sulmuesin.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  25 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark