×
 • Showbiz
 • Show

  Mes Julit, Romeos dhe vetes, ja kë sheh Heidi si fitues të “Big Brother VIP”

  Insajderi
  24 February 2024 - 21:49
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Dinamikat e spektaklit të fundit sollën dhe debati ne parë mes Heidit dhe Romeos, një nga tre çiftet e shtëpisë së “Big Brother VIP”.

  Romeo i cilësoi ditët e fundit si më të vështirat, por nga ana tjetër, shtoi se ka besim të plotë tek Heidi. Edhe kjo e fundit u shpreh se Romeo nuk i ka lënë asnjë shkas që ajo të mos ketë besim tek ai.

  Heidi tha se nëse është në finale ajo me Romeo dhe Julin, e sheh fitues Romeon.

  “Nëse në finale jam unë dhe Romeo, shoh Romeon fitues. Unë shoh gabime tek vetja për lojën, sepse nuk reagoj për disa gjëra, nuk jam aq shumë aktive, nuk kam aq shumë argumenta. Julin nuk e shoh fitues, sepse nuk është i paqëndrueshëm, jo koherent. E shoh sa andej, sa këtej. Edhe mes Julit dhe Romeos, shoh sërish Romeon fitues.”- tha Heidi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark