×
 • Showbiz
 • Show

  Mihrije Braha befason me deklaratën: Po martohemi unë dhe Naimi për herë të dytë

  Insajderi
  18 December 2023 - 18:59
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë një nga ciftet më të njohura në estradën shqiptare.

  Së fundmi ata kanë qenë pjesë e emisionit Artistët Shqiptarë me rastin e dasmës së moderatores Adelina Hasani.

  Ata kanë treguar se ata janë të angazhuar në projektet e vitit të ri si dhe kanë zbuluar se do të festojnë përvjetorin e martesës duke organizuar kështu një dasëm.

  Mihrija dhe Naimi kanë bërë të ditur se kësaj radhe nuk kanë marrë ofertë për të qenë pjesë e Big Brother, duke theksuar se më heret vazhdimisht kanë pasur oferta por që i kanë refuzuar.

  Për më tepër ndiqeni intervistën më poshtë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark