×
Show

Mimoza Mustafa nuk njeh plakjen, më e re se kurrë!

Insajderi
24 July 2019 - 14:26
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

Mimoza Mustafa është këngëtare e njohur për të gjithë ne, ajo filloi karrierën muzikore rreth viteve 1995.

Gjatë këtyre viteve ajo solli hite të shumta si, “Katastrofë”, “Robëreshë”, “Buka” , “Sadist” e shumë e shumë hite të tjera.

Kohet e fundit këngëtarja ka pasur një pauzë të gjatë në skenën muzikore, duke u rikthyer se fudi me një duet me Robert Berishen.

Ajo që bije më së shumti në sy në këtë projekt është pamja e këngëtares, linjat e saj trupore, dukja e saj në përgjithësi të lë pa fjalë.

Përkundër moshës Mimoza vazhdon të duket mjaft bukur dhe shumë tërheqëse.

https://www.instagram.com/p/By8T4lIl-xe/

 

 

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark