×
 • Lajme
 • Lajme

  Mogherini viziton Shqipërinë

  Insajderi
  03 March 2016 - 09:42
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Përfaqësuesja e Lartë për Politikën e Jashtme dhe të Sigurisë të Bashkimit Evropian, Federica Mogherini do të vizitojë sot Shqipërinë.

  Ajo do të takohet me Kryeministrin Edi Rama dhe pas takimit do të mbajë një konferencë për media.

  Takimi, sipas një komunikate për media të drejtorisë së informacionit të Kryeministrisë do të zhvillohet në orën 19:00, në kabinetin e Kryeministrit.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  24 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark