×
 • Showbiz
 • Show

  Morena Taraku sjell foto të reja – Vë në pah linjat joshëse të trupit

  Insajderi
  29 November 2023 - 16:45

  Morena Taraku ka sjellur disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram duke vendosur në fokus linjat e saj joshëse për të cilat njihet dhe komentohet vazhdimisht.

  Në foto, 30-vjeçarja shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe ta bardhë që ia theksonte format në mënyrë përfekte.

  Veshje me dekolte të hapur kishte edhe një pjesë që vendosej në kokë si kapele, ndërsa dukja e saj u kompletua edhe me aksesor ari dhe makijazh të theksuar.

  “Kjo nuk është një garë, por gjithsesi do të fitoja”, ka shkruar Morena në mbishkrimin e fotove.

  Ndryshe, kujtojmë që Morena prej vitesh është zhvendosur nga Prishtina në Stamboll dhe atje është fokusuar në fushën e biznesit.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark