21:30 - 09 Tetor 2022

Kur flasim për Nora Istrefin dhe dashuri të vjetër nuk duhet t’ju shkojë mendja domosdoshmërish tek Roberti.

Nora është një këngëtare mjaft e dashur për publikun dhe është gjithnjë në qendër të vëmendjes edhe për projektet që ajo publikon.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa story në Instagram, ku në sy bie menjëherë look-u i saj i ri. Tashmë Nora ka befasuar me baluket e saj.

Si ju duket?

Nuk është hera e parë që këngëtarja është dukur bukur me baluke. ajo shpesh herë shfaqet me këtë “look”.

Tags: