×
 • Showbiz
 • Show

  Ndarja e përfolur Sara-Ledri, Olta Gixhari shton dyshime me veprimin e fundit

  Insajderi
  29 November 2023 - 17:11

  Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë komentuar shumë së fundmi për një ndarje të mundshme, edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka komentuar këtë aludim.

  Ditën e sotme, Olta Gixhari ka postuar një ‘story’ në Instagramin e saj me këngën e reperit, të cilën e komenton duke thënë: ‘E ke qarë këtë këngën.’ Nga ana tjetër, Ledri e ka ripostuar videon dhe shkruan “Paranormal Olta.”

  Ky interaktivitet i shkurtër mes artistëve ne Instagram, i ka bërë të gjithë të rikonsiderojnë vërtetësinë e ndarjes se çiftit, për shkak se aktorja është mike e mirë me Sarën.

  Ndërkohë, ende nuk ka një reagim të dyshes.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark