×
 • Showbiz
 • Show

  Ndodh puthja e parë në “Ferma Vip”? Dijonisi dhe Baby G kalojnë momente romantike

  Insajderi
  22 May 2024 - 22:37
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Dijonisi dhe Baby G kanë qëndruar disa momente me njëri tjetrin duke na dhuruar momente shumë të bukura në fermë. Ata kanë kërcyer me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as batutat.

  Një moment, teksa dy fermerët kanë qëndruar në verandë, ishte Dijonisi ai i cili tentoi të puthë në buzë Baby G, ku kjo e fundit qeshi por nuk e lejoi.

  Të dy shpërthyen në të qeshura si dhe vazhduan me lojërat dhe ngacmimet e tyre brenda fermës.

  Ngelet të ndjekim në vazhim nëse mes dy fermerëve do të lindë një romancë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark