×
 • Showbiz
 • Show

  Në moshën 53 vjeçare modelja e njohur lind fëmijën e saj të dytë

  Insajderi
  30 June 2023 - 10:31

  Supermodelja, 53 vjeçe është bërë nënë për herë të dytë duke mirëpritur në jetë një djalë.

  Lajmin e zbuloi në Instagram duke publikuar një foto ku mban të voglin në krahë, ndërsa vajza 2-vjeçare mban dorën e tij me dorën e saj.

  Naomi

  “I dashuri im i vogël, dije që je i çmuar jashtë mase dhe i rrethuar nga dashuria që nga momenti që na ke bekuar me praninë tënde. Një dhuratë e vërtetë nga Zoti, e bekuar! Mirë se vjen Babyboy”, shkruan ajo.

  Naomi

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark