×
 • Lajme
 • Lajme

  Në sondazhe nuk mbërrijnë as te pragu, Haxhi Avdyli entuziazmohet për partinë Guxo: Nuk po na zë salla

  Insajderi
  12 April 2024 - 12:03
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Të enjten partia “GUXO” mblodhi strukturat dhe anëtarët e saj në periferi të Prishtinës.

  Haxhi Avdyli, deputet i GUXO-s është shprehur shumë entuziast në profilin e tij në Facebook, ku ka shpërndarë disa fotografi nga kjo mbledhje.

  Sipas tij, salla ishte e vogël për t’i zënë të gjithë simpatizantët e GUXO-s.

  “Mbrëmë, salla e madhe e Hotel Emerald ishte e vogël për zënë të gjithë simpatizantët e dashamirët e Partisë #GUXO. Mobilizimi i Guximtarëve veq sa ka filluar. Ne jemi gati që rezultatet e ndryshimit pozitiv për vendin ti ruajmë e ti rrisim. E ardhmja ju takon atyre që guxojnë! E ne do punojmë që ardhmja e Kosovës të jetë edhe më e ndritshme dhe në duar të sigurta”, ka shkruar Haxhiu në Facebook.

  Vlen të theksohet se në sondazhet e fundit, GUXO ka vetëm 0.6 për qind të votave të elektoratit të Kosovës.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark