11:28 - 24 Maj 2022

Ashtu siç ishte paralajmëruar paraditen e sotme në Sheshin “Skëndërbej” ëshë mbajtur ceremonia e prezantimin të trofeut të Conference League.

Në ceremoni ka qenë prezent edhe ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana, kryebashkiaku Veliaj, kreu  FSHF-së Armand Duka dhe ai i FSK-së Agim Ademi.

Kujtojmë që finalja mes Romës dhe Feynoord do të luhet nesër në orën 21:00 në “Air Albania”.

Trofeu do të jetë periudhë kohore i vendosur aty për të gjithë tifozët dhe dashamirësit e futbollit që duan ta shohim nga afër.

https://fb.watch/dcnFKP0QAp/