×
 • Biznes
 • Biznes

  Ngjarja e vitit në American Retail Park në Pejë

  Insajderi
  22 September 2023 - 22:41

  Muzikë, zbritje e surpriza pa fund ju presin në hapjen e Qendrës Tregtare American Retail Park

  Qendra Tregtare American Retail Park në Pejë vjen me një Grand Opening të hënën më 25 shtator me fillim nga ora 17:00!

  Hapja madhështore do të jetë një ngjarje festive me muzikë live nga këngëtarët e njohur kosovarë  Yll Limani,Ramadan Krasniqi (Dani), dhe Gjiko.

  Por kjo nuk është e gjitha, sepse mysafir special pritet të jetë edhe :

  Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey M. Hovenier

  Investitori, ndermarresi dhe filantropi  z. Harry Bajraktari

  Drejtoresha per Rini, Kulture dhe Sport ne Komunen e Pejes, znj. Xhenet Syka Kelmendi

  Krahas festës madhështore 33 brendet pjesë e Qendrës Tregtare American Retail Park në Pejë do të ofrojnë një shumëllojshmëri zbritjesh. Andaj kjo pritet të jetë një ditë ideale për të blerë produkte e juaja të preferuara me zbritje eksklusive.

  Pra, shënoni kalendarët tuaj për 25 shtatorin dhe ejani të festoni hapjen madhështore të American Retail Park me muzikë, zbritje e surpriza pa fund.

  Klikoni KËTU për detaje të tjera

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Biznes
  01 December 2023

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark