×
 • Showbiz
 • Show

  Nita habit me deklaratën për Zhaklin Lekatarin

  Insajderi
  04 June 2023 - 13:54

  Javë më parë Nita Latifi u përplas me Zhaklin Lekatarin pasi kjo e fundit postoi foto nga Beogradi duke u shprehur se ndihej e sigurt në një vend pa shqiptarë.

  Mirëpo, edhe pse përplasja mes tyre agravoi, duket se Nita e ka lënë pas krahëve. E ftuar në “S’e luan topi” ajo është shprehur se e vlerëson Zhaklinën për forcën që ka.

  “Pavarësisht situatave Zhaklinën e vlerësoj si njeri dhe forcën që ajo ka. E kam vlerësuar gjatë rrugëtimit në BBV për guximin që ka pasur për të shprehur mendim e saj”, ka thënë Nita.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark