×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Një grua gjen armë në kotec të pulave, policia jep detaje

  Insajderi
  30 September 2023 - 09:12

  Një grua nga Skenderaji ka gjetur një pushkë gjysëmautomatike në kotec të pulave.

  Policia e kanë konfiskuar dhe me vendim të prokurorit, rasti hetohet në procedurë të rregullte.

  “Lagja Spahija, Skenderaj 29.09.2023-13:00.  Një femër kosovare ka raportuar se në oborrin e shtëpisë së saj (në kotec të pulave), kishte vërejtur një pushkë gjysmë automatike të cilën policia e kanë konfiskuar dhe me vendim të prokurorit, rasti hetohet në procedurë të rregullte”, thuhet në njoftim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark