×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Njerëzit u shqetësuan për gjendjen e tij, Arjan Konomi reagon për herë të parë

  Insajderi
  26 September 2023 - 12:35

  Arjan Konomi është larguar nga Shqipëria dhe prej disa kohësh tani po qëndron në Australi. Opinionisti vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale, por së fundmi ka habitur ndjekësit me pamjen e tij. Shumë prej tyre janë shprehur të shqetësuar për gjendjen e Arjanit dhe sot ai ka reaguar pas komenteve të shumta.

  Arjan Konomi ka postuar një video ku tregon plazhet tropikale në Australi dhe shprehet se gëzon shëndet të plotë.

  “Tungjatjeta nga Tropical Forest North Australia! Jam shumë mirë me shëndet! Rrofshi që bëheni merak për mua, shkruan Arjani teksa në sfond ka vendosur këngën “Sono un vagabondo”.

   

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Arjan Konomi (@arjankonomi_)

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark