×
 • Showbiz
 • Show

  Nora dhe Era Istrefi mahnisin me pozat në bikini

  Insajderi
  05 July 2023 - 23:11

  Këngëtaret shqiptare, Nora dhe Era Istrefi, po shijojnë prej disa ditësh pushimet në Turqi.

  Duke qenë se janë aktive edhe në rrjete sociale, ato nuk mungojnë herë pas here me fotografi e video të shumta.

  Nora së fundmi ka ndarë disa imazhe përkrah të motrës, të cilat shihen në një moment duke kërcyer.

  Foto: Screenshot/Instagram

  Krijueset e hitit “Nuk e di” kanë shfaqur linjat trupore në bikini.

  Foto: Screenshot/Instagram
  Foto: Screenshot/Instagram

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark