×
 • Showbiz
 • Show

  Nuk i ndahet, ish e dashura e Don Xhon-it i dërgon atij mesazh publikisht?

  Insajderi
  07 August 2023 - 11:22

  Historia midis Don Xhonit dhe Ariana Lirey-t është kthyer në një telenovelë të vërtetë.

  Një herë bashkohen, po aq shpejt ndahen. Kur janë të ndarë sërish i dërgojnë sinjale njëri-tjetrit.

  Don Xhon dhe ish e dashura

  Sidomos modelja ruse, siç ka bërë edhe së fundmi. Në një Instastory teksa ka treguar se po ‘gdhend’ një tatuazh në trupin e saj, në sfond dëgjohet kënga e artistit ku vetë ajo është protagoniste.

  Don Xhon dhe ish e dashura e tij

  Ndonëse ata nuk janë më bashkë, duket se e kanë të pamundur ta harrojnë njëri-tjetrin.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark