×
 • Showbiz
 • Show

  “Nuk më pranuat vetëm pse…”, pas lindjes së djalit, Fifi nuk ftohet të mbajë koncerte- arsyeja

  Insajderi
  10 August 2023 - 15:27
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, ka zbuluar se jo të gjitha clubet e natës në Kosovë dhe në Shqipëri janë treguar dashamirës me të.

  Përmes një postimi të bërë dje në Instagram, ajo ka treguar se clubet nuk e kanë ftuar pasi çmimi që ajo kërkonte ishte i lartë, ndërkohë që ftojnë artistë të huaj.

  Ja reagimi i plotë i Fifit:

  “I falenderoje dhe i pershendes te githe clubet kosove dhe Shqipëri per kete behar.. (veço Orange Club Sarande që s’ju duka shtrenite e me mori prap). Isha pregatit kete vere qe te kem shume pune po mesa duket s’jam aq In ne treg dhe absolutisht Raf Camora, Luciano e keto te huait jane me mire per tregun tone.

  Po ska problem… FIFI JU DO SHUME PRAP DHE DO JU VIJE SIC KA ARDH PERHERE.

  Per datat e dimrit (ne qoftë se doni me marr Fifin prap se absolutisht s’me ka ngel hatri) Do merret dikush tieter me koncertet e mia jo ai me te cilin keni kontaktu deri tani. Do ju njoftoje shume shpejt.

  Ama m’keni bo nder .. SE JAM TU E SHIJU
  RRITJEN E DJALIT .. Mbase do kisha leke pak
  ma shume po edhe pa keto mire jam. Faleminderit ZOTIT Elhamdulilah!“

  Fifi- reagim

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark