×
 • Sport
 • Sport

  Nuza, Rexhepi e Zhegrova delegohen nga UEFA në ndeshjen në Youth League

  Insajderi
  24 October 2023 - 16:16

  Gjyqtari Genc Nuza është caktuar për të drejtuar një tjetër ndeshje të rëndësishme të futbollit të të rinjve në kuadër UEFA Youth League.

  Ai është deleguar nga UEFA për të ndarë drejtësinë në ndeshjen Antwerp – Porto.

  Kjo ndeshje do të zhvillohet të mërkurën, në orën 14:00, në kuadër të Grupit H.

  Nuzës në këtë ndeshje do t’i asistojnë Drilon Rexhepi dhe Altin Zhegrova.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  25 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark