×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Ofertë speciale, udhëto nga Gjermania drejt Prishtinës për vetëm 99 euro

  Insajderi
  08 February 2024 - 13:44

  Nëse po planifikoni të udhëtoni nga Gjermania drejt Kosovës, për këtë është përkujdesur kompania më e madhe shqiptare Prishtina Ticket.

  Udheto tani nga Berlin, Dusseldorf, Stuttgart, Munster Osnabruck, Nurnberg për vetëm 99 euro.

  Ofertat promocionale i gjeni më poshtë:

  Berlin– Prishtinëvetëm 99 euro

  Düsseldorf  – Prishtinë  – vetëm 99 euro

  Stuttgart  – Prishtinë  –vetëm 99 euro

  Münster Osnabrück  – Prishtinë vetëm 99 euro

  Nürnberg  – Prishtinë – Nürnberg; vetëm 99 euro

  Qytetarët gjatë gjithë vitit 2024 do të mund të rezervojnë biletat e udhëtimit në drejtim të 12 qyteteve duke nisur nga Basel, Stuttgart, Düsseldorf, Nürnberg, München, Münster Osnabrück, Berlin Brandenburg, Växjö-Smaland, Ljubljana, Halmstad, Luxemburg, Memmingen dhe anasjelltas.

  Si ta rezervoni biletën tuaj?

  Mjafton të hyni në ueb-faqen www.prishtinaticket.net dhe drejtohuni në ofertat speciale të cilat publikohen rregullisht në pjesën e poshtme të faqes.

  Rezervimet e biletave mund t’i bëni tani duke shfrytëzuar mundësinë që ofron vetëm Prishtina Ticket- Rezervo Biletën.

  Në biletë të udhëtimit përfshihen rezervim i ulëses, check in, bagazh dore dhe bagazh deri në 20 kg.

  Shërbimi për Klientin në Prishtina Ticket ju ofron zgjidhjen më të mirë. Kjo pasi keni mundësinë të na kontaktoni në numrat tanë të telefonit çdo ditë duke filluar nga ora 08:00 deri 23:00.

  Numrat e telefonit dhe listën e të gjitha destinacioneve që ofron Prishtina Ticket i gjeni të listuar më poshtë:

  🇱🇺  +35220334188

  🇩🇪 +49 7621 9165 313

  🇨🇭 +41 61 510 06 86

  🇽🇰 +383 49 200 286

  🇸🇪 +46 470 580 944

  🇸🇮 +386 47 774 141

  Kontaktet në Facebook dhe Instagram.

  Prishtina Ticket, është këtu për t’ju ndihmuar të bëni udhëtimin tuaj të rehatshëm, duke ofruar bileta me çmime të arsyeshme dhe një eksperiencë të përshtatshme për çdo udhëtar.

  Zgjidhni Prishtina Ticket dhe bëni udhëtimin tuaj një histori të paharrueshme.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Biznes
  29 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark