×
 • Lajme
 • Lajme

  Opozita proteston më 26 mars

  Insajderi
  04 March 2016 - 15:37
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Tri partitë opozitarë – Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën – kanë vendosur që protesta e radhës të organizohet më 26 mars.

  Këtë e ka bërë të ditur Visar Ymeri, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, në një konferencë për media ku është duke marrur pjesë edhe kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj dhe ai i Nismës, Fatmir Limaj./Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark