×
 • Lajme
 • Lajme

  Osmani: Ka qenë vetëm një përqafim miqësor me studenten

  Insajderi
  20 May 2016 - 16:48
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ai thotë se përqafimin ndaj studentes e ka bërë meqë ka pasur lidhje familjare me të.

  “Ka qenë një keqkuptim dhe s’ka pasur asgjë tjetër.  Ajo që e ka keqkuptuar ka lajmëruar policinë në prill edhe dhe jam shkuar në polici, e kam dhanë deklaratën. Çdo gjë do të jetë okay sepse prindërit kur kem biseduar [me ta] i kam sqaruar se kjo më ka thënë që i ka do të njohshëm, kushërira të mija, dhe unë jam sjellë normalisht me të.

  “Kur është dalë prej zyrës sime, e kam përshëndetur nga afrimi i faqes në njërën anë në tjetrën, edhe ka dalë pa asnjë problem”, ka thënë ai për Insajderin.

  “E kam përqafuar si studente, dhe që e kam njoftë edhe si familjarisht”, ka shtuar ai.

  I pyetur se cilat janë lidhjet familjare mes tij dhe studentes, Osmani ka thënë se “burri i saj është nip i kushërirave të mija.”

  Ish-ministri Osmani është profesor në Fakultetin e Edukimit./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark