×
 • Sport
 • Insajderi / Insajderi

  Pamje ekskluzive – Krejt çka ndodhi saktësisht pas emisionit mes Abedin Zekës e Faruk Statovcit

  Insajderi
  26 December 2022 - 19:55

  Kanal 10 ka publikuar pamjet e përplajses pas emisionit mes presidentit të Trepçës ’89, Abedin Zeka dhe opinonistit, Faruk Statovci.

  Kujtojmë se ishte një debat me tone të ashpra gjatë gjithë kohës mes tyre dhe pas emisionit shihet se kjo eskaloi edhe në ofendime dhe përplasje mes të dyve.

  VIDEO:

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark