×
 • Lajme
 • Lajme

  Pamje nga gjuajtja me armë në Pejë

  Insajderi
  22 May 2024 - 22:02
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Para pak çastesh ka ndodhur një përleshje dhe gjuajtje me armë në Peje. Po dyshohet se ka edhe të plagosur.

  Policia tashmë ka dalë në vendin e ngjarjes, siç shihet në pamjet e mëposhtme.

  Gazeta Insajderi ka kontaktuar me Policinë, por ende nuk ka ndonjë konfirmim nga ana e tyre.

  Pamje nga momenti i të shtënave me armë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark