18:15 - 09 Gusht 2022

Shpëtim Hajrulla është personi që tërhoqi zvarrë një qen me makinë.

Ai tashmë ka rënë në prangat e policisë, pasi pamjet e rënda u publikuan në rrjetet sociale.

Ngjarja e rëndë u regjistruar rrugës së Vlorës, teksa shihet se mjeti me targa VL 7183 C e tërheq zvarrë qenin që shfaqet duke u përpëlitur.

Nuk është hera e parë që qytetarët dhunojnë kafshët dhe u marrin atyre jetën në forma nga më monstruozët, kjo gjë ka ndodhur sërish.

Tags: , ,