×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Pas aludimeve se është fejuar, reagon për herë të parë Jori Delli

  Insajderi
  12 April 2024 - 16:08
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Modelja Jori Delli publikoi në Instagram një postim ku shihej me një unazë me gurë.

  Menjëherë pas kësaj, filluan raportimet se është fejuar.

  Në një prononcim ajo tregoi se unaza nuk është një unazë fejese dhe se marrëdhënia e saj dhe reperit italian nuk ka kaluar ende në një fazë tillë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark