×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Pas arrestimit në Zvicër, Soni Malaj dhe Don Phenom bëjnë paralajmërimin e fortë

  Insajderi
  20 April 2024 - 15:14
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Tre ditë më parë Gazeta Insajderi raportoi eskluzivisht se si këngëtarë të estradës u arrestuan nga Policia Zvicerane me 13 prill në njërën prej diskoteva më të njohur atje, ku ishte paraparë të mbahej një “Bajram Party”, e ku zakonisht performojnë shqiptarët.

  Këngëtarët që u arrestuan ishih: Sinan Vllasaliu, Soni Malaj, Don Phenom, Eugena Aliu. Ata janë mbajtur për 48 orë nga policia zvicerane.

  Mirëpo duket se Soni dhe Don Phenom nuk e kanë lënë me kaq, pasi nëpērmjet një fotoje në rrjete sociale, ata kanë zbuluar se do të rikthehen në këtë shtet.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark