14:32 - 29 Dhjetor 2022

Jo vetëm Cristiano Ronaldon: Al Nassr ëndërron ta ndërtojë një ekip të madh.

Sipas mediumit spanjoll “Marca”, përpos yllit portugez, klubi nga Arabia Saudite është duke e përgatitur një ofertë të majme edhe për ish-shokun e skuadrës së portugezit në kohën e Real Madridit, Sergio Ramos.

Veterani i mbrojtjes po e kalon sezonin e fundit të kontratës me PSG-në dhe në qershor do të jetë lojtar i lirë.

Tags: