×
 • Sport
 • Sport

  Pas Ronaldos, Al Nassr synon ta transferojë edhe një tjetër yll

  Insajderi
  29 December 2022 - 14:32
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Jo vetëm Cristiano Ronaldon: Al Nassr ëndërron ta ndërtojë një ekip të madh.

  Sipas mediumit spanjoll “Marca”, përpos yllit portugez, klubi nga Arabia Saudite është duke e përgatitur një ofertë të majme edhe për ish-shokun e skuadrës së portugezit në kohën e Real Madridit, Sergio Ramos.

  Veterani i mbrojtjes po e kalon sezonin e fundit të kontratës me PSG-në dhe në qershor do të jetë lojtar i lirë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark