×
 • Showbiz
 • Show

  Pas sulmit të Top Channel, shoqja e ngushtë e Arbana Osmanit “kapet” me Edi Ramën

  Insajderi
  28 March 2023 - 14:07
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në mesnatën e djeshme objekti i Top Channel ishte cak i një sulmi të armatosur. Si pasojë e të cilit mbeti i vdekur roja i objektit, Pal Kola.

  Në lidhje me këtë situatë pati reagime të shumta si nga njerëzit me pozita të larta shtetërore, fytyra publike, e qytetarë.

  Një i tillë, ka ardhur sot edhe nga moderatorja, Xhemi Shehu e cila njëkohësisht është punëtore në këtë televizion, dhe shoqja e ngushtë e prezantueses së “Big Brother”, Arbana Osmani.

  Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani

  Ajo në profilin e saj në Instagram ka postuar një story të oborrit të TCH, ku ka shkruajtur “Të pushoftë shpiti në paqe Pal!” dhe “Rendi s’ka qenë kurrë më mirë se sot”.

  Fjalinë e dytë ajo ka future në thonjëza, pasi ka ironizuar me kryeministrin, Edi Rama i cili duke folur për sigurinë në vend kishte dhënë një deklaratë të tillë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark