×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Pastrim gjeneral Vali – ambientin ta bën dritë

  Insajderi
  09 February 2024 - 14:17

  Pastrim gjeneral Vali është kompani e pastrimit me seli në Ferizaj, por që aktivitetin e vet e shtron edhe më gjerë.

  Pastrimi gjeneral Vali ofron një numër të madh të shërbimeve të pastrimit dhe mirëmbajtjeve.

  Ndër shërbimet që ofron Pastrimi Gjeneral Vali janë:

  • Pastrim gjeneral të:
   • Shtëpive,
   • Banesave dhe zyrave
  • Pastrim të mobileve si:
   • Dyshek,Jastëk,
   • Orendi etj.
  • Mirëmbajtje të:
   • Shtëpive dhe
   • Objekteve Banesore
  • Pastrim gjeneral të veturave.

  Për të rezervuar apo për të ditur edhe më shumë detaje mund të shërbeheni në numëruat e telefonit: +38344543957 dhe +38349465904, mundeni në kontaktet e njëjta me komunikua edhe përmes Viber dhe Whatsapp.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Biznes
  29 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark