×
 • Lajme
 • Lajme

  Pejë, arrestohet pasi vodhi tri dele

  Insajderi
  19 May 2016 - 15:14
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Aksionin  për vjedhjen e tri deleve burri i arrestuar e kishte kryer në bashkëpunim me dy persona të tjerë të cilët ndodhen në liri.

  “Pas hetimeve të zhvilluara lidhur me rastin me 18.05.2016 është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Gjatë intervistimit i njëjti ka pranuar se së bashku me dy të dyshuar ka hyrë në shtëpinë e viktimës mashkull K-Shqiptar dhe nga aty ka vjedhur tri dele”, njofton PK.

  Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa delet i janë kthyer pronarit. /Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  24 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark