×
 • Lajme
 • Lajme

  Pejë, një person i dehur rrahu nënën dhe bashkëshorten

  Insajderi
  03 March 2016 - 11:11
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Policia e Kosovës ka arrestuar dje në Pejë një person pasi që dyshohet se ka sulmuar fizikisht nënën dhe bashkëshorten e tij, të cilave iu ka shkaktuar lëndime trupore.

  Njëra nga to është detyruar të kërkojë tretman mjekësor si pasojë e dhunës.

  Sic njofton policia, i dyshuari për këtë rast ka qenë nën ndikim të alkoolit.  Ai është dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit.

  Gjatë 24 orëëve të fundit, policia njofton se ka arrestuar 18 perona dhe që të gjithë nga ta janë në mbajtje.

  Gjatë kësaj kohe kanë ndodhur 35 aksidente trafiku, prej të cilave 16 me të lënduar./Insajderi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark